plán rokurozvrh hodinzměny rozvrhupro uchazečekontakt
Střední škola pro knihkupce a nakladatelské pracovníky


Střední škola knižní kultury, o.p.s. nabízí čtyřleté studium zakončené maturitou v oboru "knihkupecké a nakladatelské činnosti". Nachází se v Praze-Vinohradech, asi pět minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad a jednu minutu od zastávky tramvaje Perunova. Cílem školy je příprava studentů pro práci v knihkupectvích, nakladatelstvích, knihovnách, archivech a v neposlední řadě i pro studium na vysokých školách zejména humanitního zaměření. Další informace o studiu získáte například zde.

klepnutím sem získáte další informace o škole

Aktuality


Beseda o studiu v zahraničí pro studenty K3
 
V úterý 18. října se v K3 koná beseda se stipendistkou nadace Bakala foundation. Další info ve změnách rozvrhu.


Studentská rada 

V pondělí 10. října se konalo první setkání studentské rady v tomto školním roce. O čem se debatovalo, si můžete přečíst zde


Fotky ze Studentských voleb a projektu Edison

Fotky z jednotlivých akcí najdete ve fotogalerii zde.


Odborná exkurze

V pátek 14. října vyrazí studenti K1 s prof. Trégnerovou na Podzimní knížní veletrh do Havlíčkova Brodu. Sraz v prostoru před pokladnami na Hlavním nádraží v 7.30. Jízdné a vstupné 180 Kč.


Výsledky studentských voleb

Výsledky Studentských voleb 2016 a fotky z této zářijové akce najdete ve fotogalerii zde.


Projekt Edison

V týdnu od 3. do 7. října budou na naší škole působit stážisté z Německa, Ukrajiny, Itálie, Brazílie, Tunisu a Malajsie. Cílem projektu je setkat se s lidmi z různých zemí, seznámit se s jejich kulturou a představit jim naši zemi. Program celého týdne najdete zde.


Fotky z adaptačního kurzu

Na začátku září se studenti K1 zúčastnili adaptačního kurzu, který navázal na seznamovací workshop. Fotky najdete ve fotogalerii zde.


Doplňovací volby do školské rady

Volby 2 nových členů z řad zletilých studentů se konají v pátek 30. září od 12 do 13 hodin v jazykové učebně. Volit mohou zletilí studenti a zákonní zástupci nezletilých studentů.


Odborná exkurze

Ve středu 21. září se vydají studenti K1 s prof. Pohořelou na první odbornou exkurzi, která je zavede do knihkupectvích v oblasti Václavského náměstí.


Maturitní vysvědčení

Maturitní vysvědčení jsou připravena k vyzvednutí v kanceláři školy ve čtvrtek 22. září a v pátek 23. září vždy mezi 9.00 a 14.30. Pozdější převzetí si dohodněte e-mailem nebo telefonicky. 


Vyúčtování adaptačního kurzu

Bylo provedeno vyúčtování adaptačního kurzu, který absolvovali žáci prvního ročníku. Vyúčtováním skutečných nákladů oproti záloze vznikl přeplatek, který bude vrácen na účet, ze kterého byla poukázána záloha. U žáků, kteří kurz hradili v hotovosti v pokladně školy či vkladem na účet školy, prosím o sdělení, jakou formou zákonní zástupci preferují vrácení přeplatku (hotově žákovi proti podpisu, na účet - v tomto případě prosím emailem na kancelar@sskk.cz sdělit číslo účtu). Vyúčtování je k nahlédnutí na nástěnce školy, případně v kanceláři SŠKK. Martina Kulhánková - zástupkyně pro ekonomické záležitosti 


KMD startuje

Ve čtvrtek 22. září navštíví členové Klubu mladých diváků první představení v tomto školním roce, a to hudební revue "V rytmu srdce buší srdce tvé" v Národním divadle. Ti, kteří se do KMD přihlásili a ještě nezaplatili členství, učiňte tak co nejrychleji v tomto týdnu. 


Fotky z výletu do Úval

První článek a fotky tohoto školního roku naleznete ve fotogalerii zde.


Filmová projekce v K4

Ve středu 14. září uvidí studenti K4 film První volba, který je předznamenáním akce Studentské volby 2016, jež pořádá Člověk v tísni. 


Podzimní termín ústních maturitních zkoušek

V pondělí 19. září se v učebně K4 koná podzimní termín ústní části maturitní zkoušky. Rozpis najdete zde


Sbírka pro Světlušku

I v letošním roce se dobrovolníci z řad našich studentů zúčastní ve dnech 12. – 16. září celorepublikových sbírkových dní Světlušky. Jedná se o akci organizovanou Nadačním fondem Českého rozhlasu, která pomáhá nevidomým dětem a dospělým.


Vědecký jarmark

V pátek 9. září studenti K2 v doprovodu prof. Hoffmanna vyrazí do Dejvic na Vědecký jarmark.


Dopis od Sereny Rego pro vás

V červnu 2016 jsme dostali další dopis od čtrnáctileté Sereny, kterou podporujeme ve studiích od roku 2010 v rámci projektu "Adopce na dálku". Přečíst si ho můžete zde.


Adaptační kurz pro K1 

V pondělí 5. září v 10.00 odjedou od školy studenti K1 za doprovodu prof. Mrázové, Pavlištové a Trégnerové na adaptační kurz do Horního Poříčí. Návrat naplánován na pátek 9. září kolem 12. hodiny. Žádáme rodiče, kteří ještě kurzovné neuhradili, aby tak učinili co nejdříve.

Sportovní a turistický kurz pro K3

V týdnu od pondělí 5. září do pátku 9. září se v Praze koná sportovní a turistický kurz pro 3. ročník. Bližší informace poskytne prof. Pohořelá.  


Seznamovací workshop

V pátek 2. září  se uskuteční tradiční seznamovací workshop pro studenty K1. Fotky z předešlých workshopů na jdete ve fotogalerii.


Rozřazovací test pro studenty 1. ročníku

V pátek 2. září se 1. a 2. vyučovací hodinu uskuteční rozřazovací test z anglického jazyka pro studenty K1.  


Hurá do školy

Školní rok 2016/2017 zahájíme ve čtvrtek 1. 9. od 8 hodin ve vašich kmenových učebnách. Studenti K1 zůstanou asi 4 vyučovací hodiny, studenti K2 - K4 asi 2 hodiny. 


Doplňovací volby do školské rady

Chcete-li mít větší vliv na chod školy, staňte se vy (jste-li zletilí) nebo vaši rodiče (v případě vaší nezletilosti) kandidáty do školské rady. Dne 30. září se v budově školy budou konat volby do školské rady za dvě členky, které odmaturovaly. Bude se volit tedy ze zletilých žáků a zákonných zástupců nezletilých žáků.


Adaptační kurz pro K1

Upozorňuji rodiče žáků prvního ročníku, kteří jsou přihlášeni na adaptační kurz a dosud neuhradili částku 2.300,-, aby tak učinili nejpozději do pondělí 29. 8. 2016.
O všech podrobnostech ohledně kurzu budou žáci informováni v prvních dvou školních dnech.


Úřední hodiny o prázdninách

V průběhu letních prázdnin bude možno v naléhavých případech po telefonické či emailové domluvě navštívit kancelář školy a to v období od 1. do 8. července (s výjimkou státních svátků) a od 15. do 31. srpna.
Telefonní číslo do kanceláře školy: 222 365 884, mobilní telefon na zástupkyni pro ekonomické záležitosti : 728 043 215 a email do kanceláře: kancelar@sskk.cz. 


Vysvědčení a...

Ve čtvrtek 30. června v 8.00 rozdáváme vysvědčení a začínají prázdniny. Všem studentům přejeme krásné léto! Setkáme se opět ve čtvrtek 1. září.


Veletržní palác

Ve středu 29. června navštíví studenti K3 Veletržní palác s výstavou Slovanská epopej a prohlédnou si tamní sbírky moderního umění.


iQLANDIE v Liberci

 Ve středu 29. června ve vypraví studenti K2 autobusem na návštěvu iQLANDIE v Liberci.

Výlet do Vrchotových Janovic

Ve středu 29. června pojedou studenti K1 na výlet do Vrchotových Janovic, kde navštíví zámek s expozicí Památníku národního písemnictví a anglický park.


Hlubočepy a Prokopské údolí

V úterý 28. června se někteří studenti vydají do oblasti Hlubočep a Prokopského údolí.


Lidice a Muzeum Oty Pavla

V úterý 28. června se vypraví někteří studenti vlakem směr Lidice, kde navštíví památník a muezum, a pak zavítají do Muzea Oty Pavla v Buštěhradě.


Výstava Titanic

V úterý 28. června navštíví někteří studenti výstavu Titanic ve veletržním areálu Letňany. 


Přírodně-vlastivědná vycházka Přírodní rezervací Divoká Šárka

V pondělí 27. června se vydají někteří studenti K1 - K3 na vycházku do Divoké Šárky na průzkum geologický, archeologický i paleontologický.


Exkurze do ZOO Praha

V pondělí 27. června vyrazí někteří studenti z K1-K3 na exkurzi do ZOO v Tróji.


Uzavření klasifikace

Ve čtvrtek 23. června uzavíráme klasifikaci a v odpoledních hodinách zasedne pedagogická rada školy. 


Souborné zkoušky z ČL

Ve středu 22. června skládají studenti K3 souborné zkoušky z české literatury. 


Exkurze do PNP

V úterý 21. června navštíví studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe Památník národního písemnictví.


Přihlášení k podzimnímu termínu MZ

Přihlášky k podzimnímu termínu MZ jsou připraveny u třídní profesorky K4. Přicházejte po dohodě, přihlášení je možné nejpozději do 25. června.


Souborné zkoušky ze světové literatury

V pátek 17. června budou studenti K3 skládat souborné zkoušky ze světové literatury.


Exkurze po barokní Praze a Karel IV.

Studenti K2 podniknou ve čtvrtek 16. června v rámci předmětu Dějiny umění procházku barokní Prahou a navštíví výstavu Císař Karel IV. 1316 - 2016 ve Valdštejnské jízdárně.


Odborná exkurze do nakladatelství Academia

V úterý 14. června zamíří studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe do nakladatelství Academia na Václavském náměstí.


Odborná exkurze do nakladatelství Argo

V úterý 7. června navštíví studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe nakladatelství Argo.


Třídní schůzky pro rodiče budoucích studentů K1

V pondělí 6. června od 17 hodin se v učebně K4 konají třídní schůzky pro rodiče nově přijatých studentů. Účast je nutná! Rodiče, kteří dosud nezaslali předvyplněnou Smlouvu o zajištění výuky (jako odpověď na e-mailovou pozvánku ze dne 12. května), prosíme o její zaslání.

Procházka po významných knihkupectvích a nakladatelstvích

Ve čtvrtek 2. června uskuteční studenti K3 procházku po nejznámějších knihkupectvích a nakladatelstvích 19. století.


Předání maturitních vysvědčení

Slavnostní předání maturitních vysvědčení se uskuteční ve středu 1. června v 9. 40 v učebně K4.


Výsledky přijímacích pohovorů, 2. termín

Výsledky 2. kola přijímacího řízení naleznete zde.


Rozpis ústních maturitních zkoušek

Podrobný rozpis ústních maturitních zkoušek najdete zde.


Přijímací pohovory, 2. termín

Ve středu 25. května od 10 hodin se v ředitelně školy koná 2. kolo přijímacích pohovorů.


2. kolo přijímacího řízení

Ředitelka školy vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení do 1. ročníku školy. Kritéria přijímacího řízení zůstávají stejná jako v 1. kole. Přihlášky ke studiu zasílejte nejpozději do 20. května 2016.


 

Exkurze do Literárních novin
V úterý 31. května navštíví studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe redakci Literárních novin.


Fotografování tříd

V pondělí 30. května proběhne na náměstí Jiřího z Poděbrad fotografování tříd, popř. skupinek spolužáků. Fotografie 15x21 stojí 35 Kč, fotografie 10x15 (pro skupinky) stojí 20 Kč. Peníze vyberou pokladníci tříd.


Duše peněz v galerii DOX

Ve čtvrtek 26. května navštíví studenti K1 multimediální výstavní projekt Duše peněz v holešovické galerii DOX.


Odborná praxe

Od pondělí 16. května do pátku 27. května se uskuteční souvislá odborná praxe studentů K2 a K3 v knihkupectvích, nakladatelstvích, antikvariátech, knihovnách a knižních distribučních firmách. 


Svět knihy

Od čtvrtka 12. května do neděle 15. května se koná 22. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy. Navštivte nás na stánku P 405 v pravém křídle Průmyslového paláce na Výstavišti Praha!


Exkurze do tiskárny Europrint

V úterý 10. května vyrazí studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe do moderní košířské tiskárny Europrint.


Mezinárodní soutěž Intersteno

I letos se nejzdatnější písaři zapojili do soutěže v psaní na klávesnici. Výsledky najdete zde.


Olšanské hřbitovy

Studenti K1 podniknou ve středu 4. května literárně- a společenskyvědnou exkurzi po Olšanských hřbitovech.


Úspěch na krajské přehlídce prací Středoškolské odborné činnosti

Student K1 Michal Theer se na krajské přehlídce prací SOČ z dějepisu umístil na krásném 9. místě. Téma jeho práce bylo "Generál Stanislav Kraus, voják a učitel". Blahopřejeme!


Ředitelské volno

Na pondělí 2. a úterý 3. května vyhlašuje z důvodu konání písemné části maturitních zkoušek ředitelka školy ředitelské volno.


Informace pro přijaté a nepřijaté uchazeče o studium

Proti rozhodnutí ředitelky školy se lze odvolat ve lhůtě 3 pracovních dnů od převzetí rozhodnutí o nepřijetí. Odvolání se podává k rukám ředitelky školy. Vzor odvolání najdete například zde.
Zápisové lístky podepsané uchazečem i zákonným zástupcem je možné odevzdat v ředitelně nebo v kanceláři zástupkyně pro ekonomické záležitosti v těchto dnech a časech: 26. 4. - 9. 5. 2016 od 8,30 do 15,00 hodin nebo je poslat poštou; posledním dnem pro předání přepravní společnosti je pondělí 9. 5. 2016 a rozhodující je datum na razítku podání.


Poslední zvonění

Pátek 29. dubna je posledním dnem školní docházky pro studenty K4. 5. a 6. vyučovací hodinu se odehraje jejich poslední zvonění.


Erste Liebe

Ve čtvrtek 28. dubna zhlédnou studenti K2 a K3 v DDM Ulita na Žižkově představení v německém jazyce s názvem Erste Liebe.


Informace pro přijaté a nepřijaté uchazeče o studium

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2016-2017 naleznete zde.


Uzavření klasifikace K4 a pedagogická rada

Ve čtvrtek 28. dubna se uzavírá klasifikace K4, v odpoledních hodinách se koná pedagogická rada.


Odborná exkurze do Archivu hlavního města Prahy

V úterý 26. dubna navštíví studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe Archiv hl. města Prahy na pražském Chodovci.


Výstava Vitální umění a secesní Praha

V pondělí 25. dubna vyrazí studenti K3 v rámci předmětu Dějiny umění do Obecního domu na výstavu o secesi Vitální umění; následovat bude procházka secesní Prahou.


Filmový festival Černobylfest

V pondělí 25. dubna navštíví studenti K2 filmový festival Černobylfest. V kině Aero zhlédnou filmy Vítejte ve Fukušimě a Černobylské srdce a zúčastní se besedy s režisérem Alainem de Halleuxem a členy skupiny Asfalt.


Procházka po místech spjatých s nakladateli a knihkupci 19. a 20. století

Studenti K4 se v pátek 22. dubna projdou v rámci předmětu Nakladatelství po slavných pražských nakladatelských domech a knihkupectvích od počátků národního obrození do současnosti.


Exkurze do Paláce Kinských a na Vyšehrad

V pátek 22. dubna navštíví studenti K1 v rámci předmětu Dějiny umění expozici umění staré Asie v paláci Kinských a areál Vyšehradu - zejména rotundu sv. Martina a Vyšehradský hřbitov.


Přijímací pohovory

V pátek 22. dubna a v pondělí 25. dubna se v 1. patře budovy školy v učebně K4 konají přijímací pohovory do 1. ročníku. Všem uchazečům přejeme hodně štěstí!


Holandsko

 V úterý 12.dubna odjíždějí přihlášení účastníci ze všech ročníků na exkurzi do Holandska. Návrat je plánován na sobotu 16. dubna.

Matematický klokan

Ve třídách K1 a K2 proběhla soutěž Matematický klokan. Nejúspěšnější trojice řešitelů je Anna Hokynářová (K1), Sára Sotonová (K2) a Jan Jirouš (K1). Blahopřejeme!


Zločin kolem nás v Divadle u Hasičů
 
Ve čtvrtek 14. dubna navštíví studenti K2, K3 a K4 v Divadle u Hasičů přednášku investigativního novináře J. Klímy s názvem Zločin kolem nás.


Exkurze do Národního technického muzea

V úterý 12. dubna navštíví studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe Národní technické muzeum, zvláště expozici tiskařství.


Pedagogická rada a třídní schůzky 

 
V pondělí 11. dubna ve 14 hodin zasedne čtvrtletní pedagogická rada, od 17 hodin pak na ni navážou třídní schůzky.

Souborné zkoušky z anglického jazyka

V pondělí 11. dubna se koná písemná část souborných zkoušek z angličtiny studentů K3.


Exkurze do tiskárny

Ve čtvrtek 7. dubna navštíví studenti K3 v rámci předmětu Nakladatelství tiskárnu Europrint.


Výstava Krása knižních vazeb

Ve čtvrtek 7. dubna vyrazí studenti K1 do Clam-Gallasova paláce v Husově ulici na putovní výstavu čtvrté knihvazačské soutěžní přehlídky Krása knižních vazeb.


Beseda s paní Irenou Douskovou

V úterý 5. dubna přijde do třídy K4 pohovořit o své práci spisovatelka Irena Dousková, autorka próz Hrdý Budžes, Oněgin byl Rusák nebo Medvědí tanec.


Klub mladých diváků

Posledním představením v tomto školním roce je v pondělí 4. dubna "Oblomov" v Divadle v Dlouhé. Začátek představení v 19 hod.


Svět knihy se blíží

Ve středu 23. března nás jako každý rok touto dobou navštíví ředitelka Mezinárodního veletrhu Svět knihy paní Dana Kalinová spolu s paní Ulrikou Horákovou, aby zájemce o brigádu na veletrhu seznámily s novinkami pro tento ročník veletrhu. Veletrh se koná na Výstavišti Holešovice od 12. do 15. května 2016.


Den knihy

V úterý 22. března se koná projektový den Den knihy. Na programu je např. beseda s nakladatelem, divadelní představení, autorská čtení, soutěž v řečnictví a recitaci, soutěž o knihách a literatuře na principu PubQuizu nebo beseda s úspěšnými absolventy školy. Součástí programu je i vyhlášení výsledků ankety o nejmilejší dětskou knihu. Domácí knihovničku bude možné doplnit v antikvariátu.


Matematický klokan

V pátek 18. března se studenti K1 a K2 zúčastní soutěže Matematický klokan.


Veletrh fiktivních firem

Od středy 16. března do pátku 18. března se na Výstavišti v Holešovicích koná Mezinárodní veletrh fiktivních firem, kterého se aktivně účastní i fiktivní firma naší školy reprezentovaná studenty K2.


Exkurze do knihovny Národního muzea

V úterý 15. března navštíví studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe Knihovnu Národního muzea.


Festival Jeden svět

V pátek 11. března se zúčastní studenti všech tříd letošního ročníku filmového festivalu Jeden svět. Třídy K1 a K3 si vybraly film Můj džihád, třídy K2 a K4 film Co se nenosí.


Klub mladých diváků

Ve čtvrtek 10. března uvidí studenti divadelní představení "Ideální pár" od Anny Burzyňské v Žižkovském divadle. Začátek v 19 hodin. 


Jarní prázdniny

Od pondělí 29. února do pátku 4. března máme jarní prázdniny. Přejeme všem jejich příjemné prožití.


Exkurze k soudu

V pátek 26. února se studenti K4 zúčastní soudního jednání u Obvodního soudu pro Prahu 3. Trestní řízení se bude týkat krádeže a omezování osobní svobody.


Jak vyhrát boj s prokrastinací

Ve středu 24. února navštíví studenti K1 a K2 v Divadle U Hasičů přednášku Jak vyhrát boj s prokrastinací.


Anglické divadlo

Ve středu 17. února zhlédnou studenti K1 a K2 v divadle Reduta představení v angličtině s názvem Frank Novotný and the Case of Present Perfect. 


Exkurze do Knihovny a tiskárny pro nevidomé

V úterý 16. února zavítají studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe do Knihovny a tiskárny pro nevidomé.


Projekt Tandem naposledy

V pondělí 15. února se uskuteční 5. část projektu primární prevence Tandem ve třídě K2.


Výsledky soutěže projektů studentů K2

V rámci předmětu Základy přírodních věd zpracovávali studenti K2 téma onemocnění člověka. Vystavené práce hodnotili učitelé a studenti z ostatních ročníků. 1. místo obsadila Eliška Kvasničková s prací na téma Alzheimerova choroba, na 2. místě skončil Michael Pelc s projektem na téma leukémie a na 3. místě se umístila Adéla Vircová s prací o nemoci motýlích křídel. Blahopřejeme!


Změna stálého rozvrhu

Od pondělí 1. února se učíme podle nového stálého rozvrhu.


Maturitní ples je už za dveřmi 

Kdo ještě nemá vstupenku na maturitní a imatrikulační ples, ať si ji rychle pořídí v kanceláři školy! Ples se koná v pátek 12. února v sále hotelu Belvedere.


Ohlušující pach bílé

V pondělí 8. února navštíví členové Klubu mladých diváků představení Ohlušující pach bílé na Nové scéně Národního divadla.


Budování státu

Ve čtvrtek 4. února vyrazí studenti K4 v rámci předmětu Dějiny umění do Veletržního paláce na výstavu Budování státu: nový pohled na dějiny Československa prostřednictvím umění a designu.


Exkurze do Národní technické knihovny

V úterý 2. února navštíví studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe Národní technickou knihovnu v pražských Dejvicích.


Výstava prací studentů K2

V pondělí 1. února o polední pauze proběhne v jazykové učebně výstava prací studentů K2 na téma onemocnění člověka. Studenti a učitelé budou hlasovat o nejlepší projekt.


Pololetní prázdniny

V pátek 29. ledna jsou pololetní prázdniny, budova školy zůstane zavřená.


Dějepisná exkurze

Ve čtvrtek 28. ledna navštíví studenti K4 v rámci výuky dějepisu Národní památník hrdinů heydrichiády.


Pololetní vysvědčení

Pololetní vysvědčení, resp. výpisy z vysvědčení rozdávají třídní učitelé ve svých třídách ve čtvrtek 28. ledna.


Veletrh fiktivních firem

Ve středu 27. ledna se studenti K2 se svým stánkem účastní Veletrhu fiktivních firem na Obchodní akademii Vinohradská.


Na miskách vah v Divadle ABC

V pondělí 25. ledna od 19 hodin se koná další představení Klubu mladých diváků. Tentokrát je to drama Na miskách vah v Divadle ABC.


Projekt Tandem IV

V pondělí 25. ledna se ve třídě K2 uskuteční 4. část projektu primární prevence Tandem.


Pedagogická rada

Pedagogická rada školy zasedne ve čtvrtek 21. ledna ve 14 hodin.


Exkurze do Městské knihovny

V úterý 19. ledna navštíví studenti K1 v rámci předmětu Úvod do praxe ústřední budovu Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí.


Tiziano - Vanitas

Ve čtvrtek 14. ledna zhlédnou studenti K4 výstavu Tiziano - Vanitas na Pražském hradě.


Czech Press Photo

V úterý 12. ledna navštíví studenti K4 výstavu Czech Press Photo na Staroměstské radnici.


PF 2016

Do nového roku 2016 přejeme všem studentům i rodičům vše nejlepší!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V pondělí 11. ledna od 13 do 17 hodin proběhne Den otevřených dveří. Všichni zájemci o studium a jejich rodinní příslušníci jsou srdečně zváni.


Projekt Tandem III

V pondělí 11. ledna se ve třídě K2 uskuteční 3. díl projektu primární prevence Tandem.