plán rokurozvrh hodinzměny rozvrhupro uchazečekontakt
Střední škola pro knihkupce a nakladatelské pracovníky

Přehled akcí ve školním roce 2017/2018


4. záříZahájení školního roku
5. - 8. záříAdaptační kurz v Horním Poříčí (K1)
5. - 8. záříSportovní kurz K3: návštěva ZOO, sportovní a deskové hry ve škole, výlet do Prokopského a Dalejského údolí, bowling v klubu Celnice
12. - 13. záříTestování v oblasti kritického myšlení (K2+K3)
15. záříVýstava "Nervous Trees" Krištofa Kintery v Galerii Rudolfinum v rámci DU (K4)
20. záříOdborná exkurze v rámci ÚP do knihkupectví v oblasti Václavského náměstí (K1)
21. záříVýstava Klasicismus a romantismus v Salmovském paláci v rámci DU (K3)
3. říjnaStudentské parlamentní volby (akce Člověka v tísni)
4. říjnaOdborná exkurze do knihkupectví v oblasti Národní třídy (K1))
11. říjnaKMD: "Kurz negativního myšlení" ve Švandově divadle
10. říjnaOdborná exkurze do logistického skladu Euromedie (K4)
12. říjnaExkurze do Národní galerie ve Veletržním paláci v rámci DU (K4)
13. říjnaŠkolní kolo Olympiády lidských práv
17. říjnaKMD: "Želary" v divadle Rokoko
18. říjnaOdborná exkurze do knihkupectví Kosmas na Letné (K1)
20. říjnaBeseda a divadelní představení "Hygiena krve" v KD Mlejn (K1)
18. říjnaOdborná exkurze do knihkupectví Kosmas na Letné (K1)
30. říjnaExkurze do Židovského muzea (K1)
1. listopaduOdborná exkurze do antikvariátu Aurora (K1)
3. listopaduProgram Adapťáci - příčiny a důsledky změn klimatu v rámci ZPV (K1)
9. listopaduAnglické divadelní představení "Fahrenheit 451" v Salesiásnkém divadle
15. listopaduBeseda s J. Klímou "Zločin kolem nás" v Divadle u Hasičů (K3+K4)
16. listopaduVýstava Jaroslava Róny v Domě u Kamenného zvonu v rámci DU (K4)
18. listopaduKMD: "Barunka is leaving" v divadle DISK
22. listopaduPříběhy bezpráví: projekce dokumentu "Ženy Charty 77" a beseda se spisovatelkou Terezou Boučkovou (K3+K4)
23. listopaduPřednáška Červeného kříže s praktickými ukázkami v rámci ÚP (K1)
23. listopaduLektorský program Zrození abstrakce ve Veletržním paláci v rámci DU (K4)
23. - 25. listopaduÚčast na Schole Pragensis - veletrhu středních škol v Paláci kultury
28. listopaduDen naruby (K1 - K3)
29. listopaduKMD: "Růže pro Algernon" v Divadle v Celetné
29. listopaduOdborná exkurze do 1. Podzemního antikvariátu (K1)
29. listopaduŠkolní kolo Olympiády z českého jazyka
30. listopaduVýstava "Umělci generace Národního divadla" ve Veletržním paláci v rámci DU (K3)
2. prosinceCelostátní kolo Olympiády lidských práv: 3. místo Honza Jirouš (K3)
4. prosinceŠkolní kolo Olympiády z anglického jazyka (písemná část)
5. prosinceŠkolní kolo Olympiády z německého jazyka
5. prosinceMikulášská obchůzka našich studentů a prof. Mrázové po MŠ a ZŠ Perunka
6. prosinceAkademie v DDM Slezská
7. prosinceVyhlášení esejistické soutěže Knihovny Václava Havla: 3. místo Honza Jirouš (K3)
7. - 8. prosincePrezidentské volby ve škole (akce Člověka v tísni)
8. prosinceAdventní exkurze do Drážďan
12. prosinceKMD: "Anna Karenina" v Divadle na Zábradlí
15. prosinceKMD: muzikál "Iago" v Divadle Hybernia

Přehled akcí konaných ve školním roce 2016/2017 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2015/2016 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2014/2015 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2013/2014 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2012/2013 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2011/2012 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2010/2011 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2009/2010 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2008/2009 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2007/2008 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2006/2007 najdete zde.