plán rokurozvrh hodinzměny rozvrhupro uchazečekontakt
Střední škola pro knihkupce a nakladatelské pracovníky

Přehled akcí ve školním roce 2016/2017


2. záříSeznamovací workshop (K1)
5. - 9. záříSportovní a turistický kurz (K3)
5. - 9. záříAdaptační kurz (K1)
9. záříVědecký jarmark (K2)
12. - 16. záříÚčast na sbírce pro Světlušku
14. záříProjekce filmu "První volba" - předznamenání akce Studentské volby 2016 (K4)
22. záříKMD: divadelní představení "V rytmu swingu buší srdce tvé" v Národním divadle
21. záříOdborná exkurze do knihkupectví v oblasti Václavského náměstí (K1)
30. záříDoplňovací volby do školské rady
3. - 7. říjnaProjekt Edison
14. říjnaExkurze na Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě (K1)
18. říjnaBeseda o studiu v zahraničí - nadace Bakala foundation (K3)
19. říjnaBeseda a praktické ukázky Červeného kříže ve škole (K1)
31. říjnaNávštěva Muzea Kampa (K4)
2. listopaduŠkolní kolo Olympiády lidských práv
2. listopaduOdborná exkurze do knihkupectví v oblasti Národní třídy (K1)
2. listopaduKMD: "Strýček Váňa" v divadle Rokoko
3. listopaduNávštěva projekce filmu "5 pravidel" v rámci Mezinárodního filmového festivalu 3Kino
15. listopadu10. ročník Listopadové akademie v DDM Slezská
16. listopaduOdborná exkurze do knihkupectví Kosmas na Letné (K1)
21. listopaduDen otevřených dveří školní knihovny
23. listopaduPříběhy bezpráví - projekce filmu "Václav Havel - Praha - Hrad" a beseda s A. Freimanovou, bývalou tajemnicí V. Havla
24. - 26. listopaduÚčast na veletrhu středních škol Schola Pragensis
29. listopaduŠkolní kolo Olympiády z českého jazyka
30. listopaduOdborná exkurze do 1. podzemního antikvariátu (K1)
1. prosinceDen naruby (K1, K3)
2. prosinceJáchym Novák (K4) se umístil na 4. místě ve finále Olympiády lidských práv
2. prosinceProjekce filmu "Anthropoid" v Lucerně a návštěva kostela sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ul.
5. prosinceMikulášská obchůzka našich studentů a prof. Mrázové na MŠ a ZŠ Perunova
5. prosinceŠkolní kolo Olympiády v anglickém jazyce
5. prosinceProjekt primární prevence Tandem I. (K1)
6. - 9. prosinceÚčast na charitativní akci Srdíčkové dny (dobrovolníci z K3)
9. prosincePředvánoční třídní besídky (K1 - K4)
9. prosinceKMD: muzikál "Fantom opery" v Goja music hall na Výstavišti
12. - 22. prosinceSouvislé odborné praxe (K1 - K4)
9. lednaDen otevřených dveří
10. lednaUkázkový historický seminář z Fakulty humanitních studií UK (K4)
11. lednaProjekt primární prevence Tandem II. (K1)
11. lednaOdborná exkurze do Národní knihovny (K1)
18. lednaUkázkový antropologický interpretační seminář z Fakulty humanitních studií UK (K3)
19. lednaExkurze do expozice tiskařství v Technickém muzeu v rámci Nakladatelství (K3)
20. lednaSimulované zasedání na radnici pro Prahu 3 v rámci Společenských věd (K2)
25. lednaOdborná exkurze do Knihovny Náprstkova muzea (K1)
25. lednaÚčast na Regionálním veletrhu fiktivních firem na OA Vinohradská (K2)
27. lednaDivadelní představení Klára 3847 aneb příliš mnoho hvězd (K3+K4)
31. lednaŠkolní kolo geologické olympiády
2. února3. díl programu primární prevence Tandem (K1)
8. únoraOdborná exkurze do Knihovny a tiskárny E. C. Mahena pro nevidomé
10. únoraMaturitní a imatrikulační ples v hotelu Belvedere
15. únoraTesty profesní orientace pro zájemce z K3
16. únoraVítězem obvodního kola olympiády z anglického jazyka se stal Jan Jirouš (K2), který tím postoupil do březnového krajského kola
20. únoraZávěrečná 4. část preventivního programu Tandem (K1)
21. únoraKMD: "Evžen Oněgin" v Divadle ABC
21. únoraBeseda o optimalizačních programech nakladatelských potřeb s J. Mošovským (K3)
22. únoraOdborná exkurze do Knihovny Národního muzea (K1)
22. únoraKomentovaná prohlídka výstavy Rozkulačeno v Národním zemědělském muzeu (K3 a K4)
6. březnaKMD: "Heda Gablerová" v Divadle v Dlouhé)
8. březnaOdborná exkurze do Národní technické knihovny (K1)
23. březnaJan Jirouš (K2) se umístil na 8. místě v krajském kole Olympiády z anglického jazyka
24. březnaPřednáška "Jak se nestat obětí sociálních sítí" v Divadle u Hasičů (K1+K2)
26. březnaVitězství Michala Theera (K2) v okresním kole Geologické olympiády
28. březnaSoutěž Matematický klokan (K1+K2)
3. dubnaNávštěva Evropského domu a program o Evropské unii (K2+K4)
5. dubnaOdborná exkurze do Archivu hlavního města Prahy (K1)
6. dubnaAnglické studentské představení "The Canterbury Tales" v DDM Ulita (K2+K3)
19. dubnaProjektový den ke Dni Země - exkurze do Čistírny odpadních vod v Bubenči(K1+K2)
19. dubnaOdborná exkurze do tiskárny Europrint v rámci Nakladatelství (K3)
19. dubnaOdborná exkurze po pražských knihkupectvích a nakladatelstvích s prof. Kolečkem (K4)
28. dubnaSimulované zasedání zastupitelstva na radnici MČ Prahy 3 (vybraní žáci z K2)

Přehled akcí konaných ve školním roce 2015/2016 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2014/2015 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2013/2014 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2012/2013 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2011/2012 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2010/2011 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2009/2010 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2008/2009 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2007/2008 najdete zde.
Přehled akcí konaných ve školním roce 2006/2007 najdete zde.