Ohlasy studentů K1 na Listopadovou akademii 2012

Akademie byla velmi krásná. Dokonalý byl přednes básní jak v češtině, tak obzvlášť v angličtině. Poté byla skvělá pohádka O řepě a O pejskovi a kočičce. Nejlepší byl ale zpěv písně Esmeralda.


Akademie byla skvělá, všechna představení se mi velice líbila. Jediné mínus pro mne byly příliš malé prostory, ze zadních řad jste prakticky neměli šanci vidět, co se děje vpředu.


Akademie byla moje první a přišla mi zajímavá, jako takové zpestření vyučování, i když byla poměrně krátká. Byly tam výstupy, které se mi velmi líbily, stejně tak i některé, co se mi nelíbily, ale to nejspíš patří k věci.


Obdivovala jsem odvahu účinkujících, kteří do toho šli sami. Je mi líto, že se nám naše vystoupení s holkami nepodařilo adekvátně secvičit a že mě napadlo, jak to „zachránit“ až těsně před koncem. Zkrátka osobní selhání. Na prostoru bylo nevýhodné, že tam nebylo pódium.


Moje reakce na akademii? Jednoznačně pozitivní, co se vystupujících týče. Smála jsem se, dobře bavila a hodně se mi dnešní vystoupení líbilo. Obdivuji účinkující, že se nebáli a šli, jak se říká: „Do toho“. Jediné mínus akademie bylo místo konání. Ze zadních řad nebylo na jeviště skoro vůbec vidět.


Akademie se mi líbila, byla rozhodně zábavná a zajímavá. Hodně se mi líbila recitace Jiřího Podivína a orientální tanec Šárky Ch.. Zpěv byl vlastně také úžasný. Myslím, že nelze jmenovat nejlepší vystoupení. Vše bylo super a originální (včetně divadla, kytarové improvizace, atd.)! Rozhodně se chci zúčastnit a aktivně zapojit do dalších akademií. Možná bych ovšem měla výtku k prostoru. Nebyla jsem na žádné předchozí akademii, ale dle záznamů bych řekla, že dřívější prostory byly ideálnější a vhodnější.


Akademie se mi líbila. Všechna vystoupení byla fajn. Nejvíc se mi asi líbilo vystoupení K2 – O velké řepě. Bylo to vtipné a velmi vydařené. Slyšela jsem ale, že se minulé roky hrálo v Ulitě, což je podle mě lepší, protože je tam pódium a všichni by viděli. Tady viděly asi jen první řady a my vzadu vůbec. Taky se mi moc líbilo Frantovo kytarové vystoupení, jen je škoda, že hrál jen jednu písničku.