Ohlasy studentů na Listopadovou akademii 2014

Podle mě bylo všechno dobrý. Divadelní představení, muzikanti, zpěváci, nic nemělo chybu. Těším se moc na příští akademii a doufám, že bude víc vystoupení stejné nebo lepší kvality a děkuji všem, co se podíleli na představení, celé akademii a také moderátorům. Bylo to úžasné.


Letošní akademii považuji za velmi povedenou, dle mého názoru i o něco lepší než tu minulou – letošní působila o něco méně chaoticky, naopak program byl vyvážený – každý si pravděpodobně našel to své. Mohli jsme vidět recitaci převzatou, ale i původní, dále hudební přednesy, a to hru na klavír či flétnu a zpěv, doprovázený záznamem nebo kytarou. Došlo i na vystoupení školní divadelní „skupinky“, která si jen pro samotnou akademii připravila dvě představení. Příběh o Luboši Jednorožci, další hrané představení, které měla na svědomí naše třída, považují aktéři, tedy my samotní, za zdařilé. O tom, jaký udělalo dojem na ostatní, se pravděpodobně teprve dozvíme…

Tomáš V. (K4)


Z pohledu diváka se mi akademie líbila. Program byl různorodý a všichni účastníci ho s větší či menší grácií zvládli. Nejvíce se mi líbila slovenská pohádka. Z hlediska účinkující jsem cítila nervozitu a očekávání, jak letošní akce dopadne. Když si uvědomím, že tu na příští akademii už nebudu, cítím se nostalgicky.

Nicoletta M. (K4)


Přijde mi, že se akademie každým rokem zlepšuje. Letos to nebylo jen o tom vystoupit, ale také o tom něco předat dál.

Tereza S. (K4)


Je to nádherné. Každý je jiný. Na akademii může dělat opravdu to, čím žije. Co je jeho. V hlavě je tolik nápadů, myšlenek a představ, co na příště vymyslet…

Maria B. (K3)


Z divadelních představení byl podle mě nejlepší „Hon na Jednorožce“, „Popolušku“ jsem bohužel neviděla. Z básní se mi nejvíce líbila ta v podání Marie Topolové.

Kristýna V. (K3)


„Popoluška“ byla skvělá. Veškeré zpěvačky se mi také moc líbily a „Vítejte v pekle“ bylo taky skvělé! Mými favority jsou moderátorky a neuvěřitelně roztomilá recitace Kristýny Volrábové.

Veronika Z. (K3)


Letošní akademie se navzdory absenci posledního čísla velmi povedla. Vybrat mezi vystoupeními nejlepší je prakticky nemožné. Pro mě mezi ostatními vynikla divadelní představení včetně „Popolušky“ a Přemkova hra na kytaru.

Natálie D. (K3)


Letošní akademie byla velmi zdařilá. Myslím, že rok od roku se akademie zlepšuje. Jsem moc ráda, že se letos sešlo tolik odvážných lidí, kteří byli ochotni podílet se na programu akademie. Moc se mi líbilo vystoupení Veroniky Zapletalové a též zpěv Simony Mate. Velmi zdařilé bylo i vystoupení K4 a hra na flétnu Hanky Linhartové. Obdivuji odvahu všech zúčastněných a technickou pomoc Kryštofa S.

Hanka J. (K3)


Např. Josef Horák s jeho „improvizací“ textu, který celou dobu četl z tabletu a ostatní text uměli, nebyl zrovna profesionální. Ovšem Bára Veselá jako Justin Bieber byla nepřekonatelná, i oběšenec Hanka Jindřišková byla skvělá.

Katka M. (K3)

 


Naše akademie byla úžasná! Líbilo se mi všechno, co se zde odehrálo, ale nejvíce naše divadelní představení „Vítejte v pekle“ a „Popoluška“. Vystoupení Hanky Jidřiškové a Hanky Linhartové bylo nejnádhernější.

Kristýna K. (K2)


Hra „Hon na Jednorožce“ byla zahrána skvěle a emotivně. Je důležité si připomínat hrůzy komunistického režimu. Vystoupení K1 bylo vtipné a roztomilé, ale slyšet bylo jen Mercuryho, žáky vůbec a mnozí ani nezpívali. Recitace Kláry Půlpánové byla také zajímavá. Písně Simony byly také skvělé, zvlášť odvážné bylo v prvním ročníku vystoupení jen s kytarou bez podkladu. Vystoupení Marie bylo také moc pěkné, zvlášť druhá písnička ukázala tradiční ruskou kulturu.

Honza L. (K2)


Mně osobně se líbilo, jaký tam byl kolektiv a jaká tam panovala atmosféra.

Tomáš K. (K1)


Příští rok bych tam uvítal občerstvení a písně od skupiny Kabát (Corrida, Dole v dole, V pekle sudy válej atd.)

Vojtěch P. (K1)