Školní stravování

V budově FTVS se nachází jídelna, kterou od 3. října 2022 provozuje La Fresca Cantina a Cafémenza. Otvírací doba menzy je od 8 hodin do 15.30, v pátek do 14 hodin.

Obědy jsou vydávány od 11 do 14 hodin. V nabídce je na výběr ze dvou polévek, ze tří hotových hlavních jídel (včetně bezmasého pokrmu) a ze dvou minutek. Je zde také teplý bar, salátový bar, prodej potravin a nápojů. Ráno se prodávají snídaně, celodenně svačiny, výrobky studené kuchyně a cukrářské výrobky. Platba je možná v hotovosti, platebními i stravenkovými kartami.

Pro naše žáky od září 2023 kantýna nabízí zvýhodněné menu za 100 Kč, které obsahuje levnější ze dvou polévek a jedno jídlo z nabídky hotových jídel a bezmasého pokrmu. Žáci se musí prokázat platným průkazem ISIC.

Další variantou stravování pro studenty je pak DoDo bistro, které je také v budově školy, zaměřuje se především na zdravé stravování a nabízí polévky, wrapy, obložené chleby a další druhy slaného i sladkého pečiva včetně bezlepkového.

Aktuální týdenní menu je zde: https://www.cantina-lafresca.cz/menu/ftvs-uk-praha