Přehled akcí ve školním roce 2021/2022

1. 9. Zahájení školního roku
2. 9. Rozřazovací test z angličtiny (K1)
2. 9.  Seznamovací workshop (K1)
2. 9.  Souborná zkouška z A, N; písemná část (K4)
3. 9.  Souborná zkouška z A, N; ústní část (K4)
6. 9. – 9. 9. Adaptační kurz (K1)
6. 9. – 9. 9. Sportovní kurz (K3)
6. 9.  Exkurze do knihovny Náprstkova muzea (K2)
7. 9.  Adapťáci – program ekocentra Koniklec (K2)
8. 9.  Exkurze do Prvního podzemního antikvariátu, Národní technické knihovny a knihkupectví Metro Dejvice (K2)
8. 9. Vědafest (K4)
10. 9.  Ústní maturitní zkoušky, podzimní termín
10. 9.  Charitativní akce Světluška
10. 9.  Studijní volno před soubornou literární zkouškou (K4)
10. 9.  Exkurze do knihkupectví v oblasti Václavského náměstí (K1)
13. 9.  Studijní volno před soubornou literární zkouškou (K3)
13. 9.  Souborná literární zkouška (K4)
14. 9.  Souborná literární zkouška (K3)
20. 9.  Studentské volby
23.9. – 26. 9. Knižní veletrh Svět knihy
27. 9.  Ředitelské volno
28. 9.  Státní svátek
1. 10.  Volby do Školské rady SŠKK
4. 10. Zasedání Studentské rady SŠKK
8. 10. Beseda o první pomoci (K1)
11. 10.  Zasedání Školské rady SŠKK
18. 10. Olympiáda z A, školní kolo
22. 10.  Exkurze do knihkupectví v oblasti Národní třídy (K1)
27. 10. – 29. 10. Podzimní prázdniny
1. 11. Olympiáda z A, školní kolo, ústní část
2. 11. KMD – The Loser(s) v divadle Bravo!
3. 11.  Přednáška v rámci Týdne vědy pro K4
5. 11. Exkurze do Prvního podzemního antikvariátu (K1)
8. 11. Pedagogická rada
8. 11.  Třídní schůzky
8. 11.  Lingvistická olympiáda, školní kolo
17. 11.  Státní svátek
19. 11.  Exkurze do Národní knihovny (K1)
23. 11. Exkurze do expozice středověkého umění v Anežském klášteře (K2)
24. 11. Olympiáda lidských práv, školní kolo
24. 11. KMD – Žítkovské bohyně v Divadle pod Palmovkou
3. 12.  Exkurze do knihkupectví a antikvariátu Spálená (K1)
7. 12.  Den naruby
9. 12. -22. 12. Odborná praxe (K2-K4)
23. 12. – 2. 1. Vánoční prázdniny
10. 1.  Den otevřených dveří 13.00 – 17.00
11. 1. KMD – Miláček v Divadle na Vinohradech
13. 1. KMD – Cyrano z Bergeracu ve Švandově divadle
14. 1. Klub přátel vážné hudby – koncert v Rudolfinu 
14. 1. Exkurze do Knihovny Náprstkova muzea (K1)
19. 1. Uzavření klasifikace za 1. pololetí
20. 1.  Pedagogická rada
25. – 26. 1. Ředitelské volno
28. 1. Exkurze do Městské knihovny (K1)
31. 1. Pololetní vysvědčení (výpisy)
4. 2.  Pololetní prázdniny
11. 2. Exkurze do knihovny Národního muzea (K1)
14. 2.  Výstava Jiří Kolář – Slovník metod v Muzeu Kampa (K4)
18. 2. Vzpoura úrazům
25. 2.  Exkurze do Goethe-Institutu (K1)
1. 3.  Exkurze do expozice tiskařství v Národním technickém muzeu (K3, K4)
2. 3. KMD – Kouř na Fidlovačce
8. 3. KMD – Zkrocení zlé ženy v DpP
9. 3.  KMD – Revizor ve Studiu Dva
11. 3.  Exkurze do Památníku národního písemnictví (K1)
14.-18. 3. Jarní prázdniny
23. 3. Klub přátel vážné hudby – koncert v Rudolfinu 10.00
24. 3. Lingvistická olympiáda, obvodní kolo
24. 3. Matematický klokan, školní kolo
25. 3. Exkurze do Archivu bezpečnostních složek (K1)
29. 3. Jeden svět (K1 – K4)
29. 3. KMD – Mistr a Markétka v DvD
30. 3. Den knihy
5. 4.  Písemná maturitní práce z ČJL
6. 4. Písemná maturitní práce z A/N
8. 4.  Exkurze do nakladatelství Argo (K1)
11. 4.  Třídní schůzky
11. 4.  Pedagogická rada
11. 4.  Souborné zkoušky K3 z A/N/F, písemná část
12. 4.  Přijímací řízení
12. 4.  KMD – Hamlet v divadle ABC
13. 4.  Přijímací řízení
14. – 18. 4.  Velikonoční prázdniny
19. 4.  Souborné zkoušky K3 z A/N/F, ústní část
21. 4.  Projekt Adapťáci – výsadba dubu (K2)
29. 4. Uzavření klasifikace K4
29. 4.  Pedagogická rada
2. 5. – 5. 5. Didaktické maturitní testy
6. 5.  Exkurze do tiskárny Svoboda Press (K1)
11. 5. – 12. 5. Přijímací řízení, náhradní termín
12. 5.  Klub přátel vážné hudby – koncert v Rudolfinu 10.00
16. 5. – 27. 5. Odborná praxe (K1-K3)
23. 5. – 27. 5. Maturitní zkoušky, ústní část (K4)
31. 5.  Slavnostní předávání maturitních vysvědčení
2. 6.  Maturitní a imatrikulační ples
3. 6.  Exkurze do Archivu hlavního města Prahy (K1)
3. 6.  Projekt Adapťáci – úklidová akce v okolí školy (K2)
3. 6.  Křest dubu
6. 6. Souborná zkouška z A; 2. termín ústní části (K3)
9.-12. 6. Svět knihy
13. 6. Třídní schůzky pro budoucí K1 od 17.00
15. 6.  Vycházka – klasicismus, křesťanství (K2)
17. 6. Exkurze do knihovny Poštovního muzea (K1)
17. 6.  Výstava animace v Holešovické tržnici (K3)
22. 6.  Souborná literární zkouška (K3)
23. 6. Souborná literární zkouška (K2)
24. 6. Exkurze do potravinové banky (K3)
27. 6. Uzavření klasifikace; pedagogická rada
28. 6. – 29. 6.  Školní výlet Kokořínsko (K1)
28. 6.  Celodenní exkurze do Zoo Praha (K2, K3)
29. 6. Celodenní exkurze po židovských památkách Prahy (K2, K3)
30. 6.  Ukončení školního roku, předání vysvědčení

Archiv