Ohlasy studentů na Listopadovou akademii 2011

Letošní akademie byla již pátá v pořadí a konala se 10. listopadu opět v DDM Ulita. Studenti, kteří na akci vystupovali, se sešli v osm hodin u školy a přesunuli se s prof. Trégnerovou do Ulity, kde ještě zkoušeli. Ostatní studenti se na místo přesunuli po druhé vyučovací hodině. Níže si můžete přečíst několik názorů na letošní ročník, přičemž jsme vybrali podepsané příspěvky.


Letošní ročník byl opravdu povedený, nejlepší ze všech, co jsem na této škole viděla. Zásluhu na tom mají jak moderátoři, tak sestava programu. Doufám, že příští ročník bude nejméně také takový.

Anna S. (K3)


Letošní Akademie se mi zdála z minulých tří ročníků rozhodně nejlepší. Řekla bych, že v DDM Ulita se sešla elita naší školy, co se umělecké produkce týče, a tomu odpovídala i kvalita. Profesionální moderátoři, pečlivě nacvičená vystoupení, různorodé žánry a kostýmy. Myslím, že Akademie se stává lepší a lepší a mrzí mne, že už tu budu jen na jeden ročník. Divadlu zdar!

Šárka Ch. (K3)


Shlédl jsem třetí Akademii a líbila se mi nejvíce. Úroveň předchozích nebyla úplně vyrovnaná, letos se akademie nesla v příjemném duchu od začátku až do konce. Experimentální divadlo bývalo dříve někdy opravdu příliš experimentální, letos to byla nádherná čistá práce od Aničky S. a spol. Zpěv měl letos taky vysokou úroveň…

Otto D. (K4)


Report z akademie
Na letošní akademii jsem se těšil, poměrně jsem však cítil, že hlavně předchozí ročník bude citelně chybět a k tomu později došlo. Tentokrát uváděli celou show Tonda (K4) s Terkou (K4) a musím to ohodnotit celkem pozitivně. Uváděli decentně, vkusně, chyběl však nějaký lepší vtip či jiskra. Prvních pár vystoupení bylo tradičních: zpěv, tanec. Poté přišlo první divadlo, které se mi nelíbilo. Poté další tance… (…) Divadlo, jež sehráli moji spolužáci, hodnotím kladně, a to hlavně výkon Dana a Otty, kteří opravdu hráli. Poté si pamatuji až konec, jenž byl rozhodně nejlepší. Žák ze 2. ročníku zpívat umí a předvedl dobrá čísla, převážně o lásce. Zde musím vypíchnout duel s Bárou, jenž byl dle mě vrcholem akademie.
Na závěr musím nesouhlasit s celkovým názorem (dle mého notně ovlivněným posledním vystoupením), že se jednalo o nejlepší akademii dob. (…) I přes kritický pohled musím všechny tyto akce hodnotit kladně, protože se zde mohou objevit vždy nějací skrytí talenti, a těchto akcí by mělo být více.

Karel K. (K4)


Letošní akademie se mi velice líbila. Šlo o solidní program, při kterém jsem se nenudil, pobavila jsem se a měl jsem radost, že tam jsem. Úžasné bylo vystoupení Vaška. Je vidět, že je profesionál a jeho výstup byl zlatým hřebem celé akademie. Také se mi líbilo vystoupení „Konečná stanice“, bylo nápadité, pouze bylo trochu rozházené, ale dobré. (…) Velice děkuji lidem, kteří mne přetrpěli a hráli v mé hře. Jsem jim moc vděčný. Vystoupení sice nebylo stoprocentně dokonalé, ale bylo dobré. Moc jim děkuji.

Tomáš H. (K4)