Informace pro studenty K1

V pondělí začíná vyučování v 8.00. Od pana profesora třídního se studenti dozvědí veškeré potřebné „provozní“ informace, které budou potřebovat pro studium na naší škole. Následovat bude rozřazovací test z anglického jazyka. Nezapomeňte psací potřeby. Ve 13.00 potom odjíždíme na adaptační kurz do Horního Poříčí. Společně půjdeme od budovy školy k Vinohradské vodárně (5 minut chůze), odkud odjedeme autobusem (jízda trvá cca 2 hodiny) do Horního Poříčí. Je nutné, aby všichni měli podepsané prohlášení o zdravotním stavu a bezinfekčnosti a souhlas s rozchodem a odevzdali je v den odjezdu. Formulář naleznete v sekci Dokumenty. Prohlášení nesmí být starší 1 dne před odjezdem.

Prosíme, aby studenti s sebou měli sbaleny věci na třídenní pobyt v přírodě – pohodlnou obuv, sportovní oblečení, nepromokavou bundu nebo pláštěnku, hygienické potřeby, opalovací krém, kapesné a také léky, pokud nějaké berou pravidelně, psací potřeby. Součástí kurzu je plná penze (k obědu balíček), takže jídlo není potřeba.
Čekají nás výlety (max. do 12 km) do Horažďovic a Strakonic (s návštěvou muzeí) a různé seznamovací aktivity.
Návrat je plánovaný na čtvrtek 6. září mezi 11. a 12. hodinou na stejné místo. Zde budou mít studenti rozchod ke svým domovům.